Virginija Stumbrienė Aurelija Kaškelevičienė - Nė dienos be lietuvių kalbos Antroji knyga (2014)

Virginija Stumbrienė Aurelija Kaškelevičienė - Nė dienos be lietuvių kalbos Antroji knyga (2014)
Kategorija:
Puslapiai:
Atsisiųsk:
Įvertink:
Pasidalink:
Virginijos Stumbrienės ir Aurelijos Kaškelevičienės parengta lietuvių kalbos vadovėlio „Nė dienos be lietuvių kalbos“ antroji knyga skiriama tiems studentams, kurie jau geba lietuviškai bendrauti įprastose kasdienio gyvenimo situacijose ir nori mokytis lietuvių kalbos aukštesniu lygiu.

Knygos paskirtis – padėti studentams pasiekti „Slenksčio“ (B1) ir „Aukštumos“ (B2) lietuvių kalbos mokėjimo lygius, t. y. tapti savarankiškais kalbos vartotojais; gebėti įvairiomis kalbos priemonėmis reikšti skirtingas komunikacines intencijas: gauti ir suteikti informaciją; pasakyti ir sužinoti požiūrį, nuomonę, pagrįsti savo nuomonę, argumentuoti; siūlyti, raginti ir įkalbinėti, atsisakyti ir kt.

Vadovėlį sudaro 10 skyrių. Kiekvienas skyrius susideda iš septynių dalių:

– skaitymo ir klausymo užduotys;

– žodynas;

– gramatika;

– žodyno ir gramatikos užduotys;

– rašymo užduotys;

– kalbėjimo užduotys;

– tekstai ir užduotys laisvalaikiui.

Kiekviename vadovėlio skyriuje yra daug skaitomų ir klausomų tekstų, didelis dėmesys skiriamas žodynui turtinti, kartojami svarbiausi gramatikos dalykai ir mokoma naujų. Paprastai ir aiškiai pateikti gramatikos pagrindai bus nesunkiai suprantami ir savarankiškai besimokantiems mokiniams. Šis vadovėlis skiriamas lituanistikos centrų studentams.
Panašios knygos:
Komentuoti
Registracija